Njoftim për organizimin e afatit të Marsit - vetëm për absolventë

  Provimet mbahen me datën 28.03.2014.

  14:00 Sinjalet dhe sistemet, Automatika dhe provimet e semestrit të V-të Bachelor

  16:00 Provimet e semestrit të III-të, IV-të dhe semestrit të VI-të Bachelor.

  Studentët kanë të drejtë të paraqesin 1 provim.

  Paraqitja e provimeve mund të bëhet nga data 17.03.2014 deri më datën 21.03.2014.

  Prishtinë, 11.03.2014                                                              Nga Dekanati


Arkiva e lajmeve

«nëntor»
MaEnPrShDi
28 293031123
4 5678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678