Njoftim për organizimin e afatit të rregullt të provimeve Janar/Shkurt 2014 Bachelor dhe Master

   Paraqitja e provimeve bëhet nga data 09.01.2014 deri më datën 16.01.2014. Afati i provimeve fillon më datën 20.01.2014 - H1.

  Provimet organizohen sipas orarit të përhershëm të provimeve të shpallur në tabelat për njoftimin e studentëve dhe në ueb faqen zyrtare të fakultetit.

  Të gjitha provimet fillojnë në orën 09:00.

  Vërejtje:

  - Provimi në lëndën Matematika 1 organizohet me datën 25.01.2014.

  - Provimet në lëndët: Automatika dhe Shkathtësi komunikuese organizohen në orën 14:00, në ditët e parapara me orarin e provimeve.

  - Provimet e semestrit të parë Master të parapara për javën e dytë organizohen në javën e dytë të shkurtit 10.02-14.02.2014, ndërsa provimet e javës së tretë organizohen në javën e tretë të shkurtit 18.02-21.02.2014, sipas orarit të provimeve.

  Provimet e semestrit të dytë dhe tretë Master organizohen sipas orarit të përhershëm të provimeve për studimet Master.  Prishtinë, 08.01.2014                                                                                                                   Nga Dekanati
   

Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
311 23456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234
567891011