Njoftohen studentët e interesuar për studime Master që ofrohen bursa ne kuadër të programit ‘’EIT-ICT Labs Master School’’.

     Programet kryesore të studimit që ofrohen janë: Service Design Engineering (SDE), Human Computer Interaction and Design (HCID), Digital Media Technology (DMT), Internet Technology and Architectures (ITA), Distributed Systems and Services (DSS), Security and Privacy (S&P), Embedded Systems (ES).

    Informatat shtesë në lidhje më këtë bursë mund të gjenden në vegzën në vijim: http://www.masterschool.eitictlabs.eu/.

    Të gjitha detajet në lidhje me kushtet e pranimit, instruksionet për aplikim, afatet dhe kushtet e bursës janë të përshkruar në http://www.masterschool.eitictlabs.eu/programme/application-admission/.

    Data e fundit për aplikim është 1 Shkurt 2014.
     

Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
311 23456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234
567891011