Orari i përhershëm i provimeve, studimet Bachelor dhe Master - FIEK

     Në vazhdim gjeni orarin e përhershëm të provimeve në Fakultetin e Inxhinierisë Elektrike dhe Kompjuterike për studime Bachelor dhe Master :  Orari i përhershëm i provimeve

     FIEK

Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
311 23456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234
567891011