ORARI i mësimit për vitin e I (parë) dhe udhezimet për mësimn online

   Mësimi për studentet e vitit të parë 2020-21, fillon me datën 02.11.2020.

  Studentet duhet te qasen me emailin zyrtar, ndersa per fjalekalim fillestar te perdoret numri i leternojfitimit, sipas udhezimeve ne
  https://fiek.uni-pr.edu/Lajmet/mesimi_online.aspx (kliko)

  Ftesat per ligjerata, mesimdhensit dhe asistente ua dergojne vetem ne emailin zyrtar (@student.uni-pr.edu)

  Orarin e mesimit dhe listat e studenteve te ndare neper grupe, e gjeni ne Orari_Mesimit_Grupet (kliko)
   

Arkiva e lajmeve

«nëntor»
MaEnPrShDi
262728 29 30311
2345678
9101112131415
161718 19 202122
23 242526272829
30123456