PANAIRI NACIONAL I PUNËS DHE KARRIERËS

  PANAIRI NACIONAL I PUNËS DHE KARRIERËS 2020
  Datë: 25 nëntor 2020
  Ora: 09:00 - 16:00
  Në: http://virtual.kosovafair.com/

  Të dashur maturantë, studentë dhe ju të diplomuar,

  ju ftojmë të bëheni pjesë e "Panairit Nacional të Punës dhe Karrierës 2020".

  Ju lutem, klikoni në linkun ndërlidhës për të kuptuar më shumë rreth mënyrës së regjistrimit në platformën virtuale të panairit.

  https://xhafa.info/Visitor_final.mp4


  Me datë: 25 nëntor 2020, nga ora: 09:00, ju ftojmë të bëheni pjesë e "Panairit Nacional të Punës dhe Karrierës 2020", duke klikuar në: http://virtual.kosovafair.com/  Përdore mundësinë virtuale të ndërlidhjes me tregun e punës.  Ju mirëpresim!  ***
  Organizator: Qendra për Zhvillim të Karrierës - Universiteti i Prishtinës "Hasan Prishtina" dhe DIMAK Kosovo  Partner:

  Universiteti i Prishtinës "Hasan Prishtina"

  Ministria e Punës dhe Mirëqenies Sociale

  Agjencia e Punësimit e Republikës së Kosovës

  KDWV Kosovarisch-Deutsche Wirtschaftsvereinigung


  Platforma virtuale e panairit u zhvillua nga: CEO - Congress & Event Organization

  Mbështetja financiare: GIZ Kosova
   

Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
28293031123
45 6 78910
11 121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567