PUNË PRAKTIKE NË KEK, KOSTT dhe ZRrE

  Programi i punës praktike

  Të nderuar studentë, ftoheni të aplikoni në programin e punës praktike në bashkëpunim me projektin e Misionit të USAID-it REPOWER-KOSOVO.

  E organizuar nga: Zyra për Zhvillim Akademik - Qendra për Zhvillim të Karrierës – ZZhA / QZhK – Universiteti i Prishtinës “ Hasan Prishtina “ dhe REPOWER-KOSOVO / USAID.


  Programi-i-punes-praktike-REPOWER-KOSOVO--USAID.pdf ...

  Si të aplikoni?
  Afati i fundit për aplikim është 30 QERSHOR 2017. Aplikantët duhet të dorëzojnë CV, LM dhe Certifikaten e notave,( në Gjuhen Shqipe ),  në formatin elektronik pdf, në email adresen: [email protected]
   Kandidatët e përzgjedhur do të thirren për një intervistë në ZZhA – QZhK, për daten dhe oren do të informoheni përmes emailit.

Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
28293031123
45 6 78910
11 121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567