Prof. Asoc. Dr. Lule Ahmedi mbajti ligjëratë në Universitetin Teknik të Vjenës

     Prof. Asoc. Dr. Lule Ahmedi qëndroi në Universitetin Teknik të Vjenës e ftuar si anëtare e komisionit të mbrojtjes së punimit të doktoraturës të kandidatit Kadri Sylejmani në temën “Optimizing Trip Itinerary for Tourist Groups”.
     
    Gjatë qëndrimit mbajti dhe një ligjëratë të ftuar rreth aktiviteteve të saja hulumtuese në fushën e Analizës së Rrjetave Sociale [Ahmedi et.al. @ SocialInformatics 2012] para anëtarëve të grupit E-Commerce të udhëhequr nga Prof. Jürgen Dorn në Universitetin Teknik të Vjenës.

     

Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
311 23456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234
567891011