Rezultatet përfundimtare të afatit të parë dhe të dytë të provimit pranuese

     Rezultatet përfundimtare të afatit të parë dhe të dytë të provimit pranuese për studimet Bachelor për vitin akademik 2020 - 2021 (pas plotësimit të kuotave të rezervuara për komunitetet jo shumicë dhe për kandidatët nga viset tjera jashtë Kosovës në bazë të vendimit të rektorit me numër 2/549 të datës 13.11.2020) _ lista (kliko)


     

Arkiva e lajmeve

«nëntor»
MaEnPrShDi
262728 29 30311
2345678
9101112131415
161718 19 202122
23 242526272829
30123456