Regjistrimi i lëndëve zgjedhore dhe obligative

    Njoftohen studentët e FIEK-ut se regjistrimin e lëndëve në SEMS mund ta bëjnë deri me 30 tetor 2019 .    Tetor 2019                                        Nga DekanatiArkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
311 23456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234
567891011