Regjistrimi i lëndëve zgjedhore dhe obligative

    Njoftohen studentët e FIEK-ut se regjistrimin e lëndëve në SEMS mund ta bëjnë deri me 30 tetor 2019 .    Tetor 2019                                        Nga DekanatiArkiva e lajmeve

«nëntor»
MaEnPrShDi
28 293031123
4 5678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678