Rezultatet e aplikantëve për studime postdiplomike-master për vitin akademik 2015-2016

   Rezultatet e aplikantëve për studime postdiplomike-master për vitin akademik 2015-2016:

  ElektroEnergjetike.pdf


  Elektronike.pdf


  Kompjuterike.pdf


  Telekomunikacion.pdf


  Kandidatët të cilët nuk janë pranuar në vitin e parë të studimeve master në FIEK mund të parashtrojnë ankesë në fakultet me datën 23.09.2015 dhe 25.09.2015 në orarin 10:00-14:00 në zyrën 411/1.

  Raporti i Komisionit për shqyrtimin e ankesave do të publikohet me datën 28.09.2015 në orën 10:00.
   [email protected]

Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
28293031123
45 6 78910
11 121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567