Rezultatet përfundimtare të provimit pranues në afatin e dytë për vitin akademik 2011/2012 - FIEK

  Rezultatet përfundimtare të provimit pranues në afatin e dytë për vitin akademik 2011/2012 - FIEK

  Për ti parë rezultatet përfundimtare të provimit pranues të mbajtur me datën 24.09.2011 në afatin e dytë për vitin akademik 2011/2012 në Fakultetin e Inxhinierisë Elektrike dhe Kompjuterike ju lutem klikoni linqet e me poshtem.
   


  Rezultatet Përfundimtare të provimit pranues në departamentin:  Elektronikë
  Rezultatet Përfundimtare të provimit pranues në departamentin:  Automatikë
  Rezultatet Përfundimtare të provimit pranues në departamentin: Sistemet Elektroenergjetike
  Rezultatet Përfundimtare të provimit pranues në departamentin:  Elektroenergjetike Industriale
  Për të parë listën e kandidateve të pa pranuar ju lutem klikoni këtu.
  Komision:                                                                                                                              Prishtinë, 26.09.2011

  Prof. Dr. Rashit Maliqi

  Prof. Dr. Ruzhdi Sefa

  Mr. Sc. Mimoza Ibrani

                          

   

Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
311 23456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234
567891011