Rezultatet *preleminare të aplikantëve, afati i parë - Bachelor 2018-19 në FIEK

  Rezultatet_preleminare_BSc-1_2018-19

   Rezultatet(kliko) të pranimit të studentëve, afati i parë Bachelor 2018-19

  Rezultatet *preleminare(kliko) të provimit pranues.

  Kandidatët të cilët nuk janë pranuar mund të paraqesin ankesë, më së largu 48 orë pas publikimit të rezultateve.
  Pas këtij afati, ankesat nuk do të pranohen. Shqyrtimi i ankesave bëhet vetëm nga Komisioni për shqyrtimin e ankesave në FIEK

  Shpallja e rezultateve *përfundimtare(kliko) të provimit pranues do të bëhet, më së voni deri më 26.07.2019 në tabelat e shpalljeve si dhe në ueb-faqen e fakulteteve përkatëse.

  Sipas konkursit - konkursi.pdf

  [email protected]

Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
311 23456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234
567891011