Seminari në kuader të projektit "Access to digital scientific libraries" mbështetur nga Ambasada Amerikane në Kosovë

     Në kuadër të projektit “ Access to digjital scientific libraries” , projekt i financuar nga Ambasada Amerikane në Prishtinë, me datën 18.12.2013 u mbajt seminari për stafin akademik të FIEK-ut në të cilin u prezantuan përvojat e Arizona State University në qasjen në bibliotekat shkencore digjitale.
    Seminare të veçanta do të organizohen për studentët e nivelit master dhe doktoratës me datën 19.12.2013 me fillim në orën 17:00.
     

Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
311 23456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234
567891011