Shkëmbe përvojen ndihmo të tjerët

    Të nderuar studentë,

    Ftoheni të merrni pjesë në sesionin e prezentimit që organizon Zyra për Marrëdhënie me Jashtë në bashkëpunim me Qendra për Zhvillim të Karrierës e Universitetit të Prishtinës me temat: Programet  Erasmus Mundus (JoinEU, Basilesu, SIGMA  dhe Eraweb) dhe programi CEEPUS.

     
    "Shkembe pervojen ndihmo te tjeret"– 30 Qershor 2014 (e hënë) në ora 13:00h – 15:00h - FTESAArkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
28293031123
45 6 78910
11 121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567