Shpërndarja ID-kartelave nga Universiteti i Prishtinës

   Njoftohen stafi Akademik, Fakulteti i Inxhinierisë Elektrike dhe Kompjuterike se ID_kartelat mund ti marrin në FIEK, kabineti 706, cdo ditë pune.
   
  Studentet e viti të parë ID-kartelat mund ti marrin në FIEK, kabineti 706 - sipas orarit më poshtë:

  Inxhinieri Kompjuterike,   më 04.06.2012  ora  10:00 - 12:00  dhe 13:00-15:00
   
  Telekomunikacion,   më 05.06.2012  ora  10:00 - 12:00  dhe 13:00-14:00
   
  Elektronikë,   më 06.06.2012  ora  10:00 - 12:00  dhe 13:00-14:00
   
  Automatikë,   më 07.06.2012  ora  10:00 - 12:00  
   
  Elektroenergjetikë Industriale,   më 07.06.2012  ora  13:00 - 14:00
   
  Sistemet Elektroenergjetike,      më 08.06.2012  ora  10:00 - 12:00

   
   Ju lutem të respektoni orarin ! 
  FIEK

Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
311 23456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234
567891011