Studentë të FIEK ndjekin semestrin në NTNU Gjøvik, Norvegji

    Pesë studentë të FIEK, Kompjuterikë, Universiteti i Prishtinës, ndër studentët më të mirë në gjeneratën e tyre:

    Besnik Kelmendi, Uran Hajzeraj, Nehar Jashari, Gresa Dodaj, dhe Etnik Gashi

    po qëndrojnë në Universitetin Norvegjez të Shkencës dhe Teknologjisë në Gjovik (NTNU Gjøvik).    Ata aktualisht janë duke i ndjekur studimet, semestrin e pestë, në NTNU Gjøvik si pjesë e programit të shkëmbimit midis universitetit tonë dhe NTNU Gjøvik në kuadër të projektit Erasmus+ Mobility të koordinuar nga Prof. Dr. Lule Ahmedi (luleahmedi.at uni-pr.edu) në UP.

Arkiva e lajmeve

«dhjetor»
MaEnPrShDi
262728293012
3 456789
10 111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456