Studentët që kanë humbur vitin e I (parë) - njoftim

    Studentët  e vitit të I (parë) Bachelor që i përkasin gjeneratës 2011/12 (të regjistruar në vitin 2011) të cilët  kanë humbur vitin dhe kanë regjistruar prapë semestrin e I (parë) duhet të pajisen me ID-kartelë (ata që nuk i kanë marrë vitin e kaluar) deri më datën 18.01.2013 në mënyrë që të kenë mundësi ti paraqesin provimet online në SEMS – Sistemi Elektronik për Menaxhimin e Studenteve. Njoftimi për paraqitjen e provimeve online në SEMS.

     
    Ky njoftim nuk vlen për studentët  që kanë regjistruar fakultetin më herët se vitin 2011 dhe kanë regjistruar semestrin e I (parë) në vitin akademik 2012/13. Këta studentë vazhdojnë paraqitjen e provimeve siq i kanë paraqitur edhe më heret.

     [email protected]

Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
28293031123
45 6 78910
11 121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567