për Studentët që kanë humbur vitin e I (parë)

  Studentët  e vitit të I (parë) Bachelor që i përkasin gjeneratës 2011/12 (të regjistruar në vitin 2011) të cilët  kanë humbur vitin, duhet urgjentisht duke fillu nga data 07.02.2013 të bëjnë pagesen për semestrin e II dytë që të kenë mundësi me i paraqit provimet e semestrit të dytë në SEMS.
   
   
  Studentet qe jane pjes e SEMS_it, te gjitha llojet e pagesave mund te i shkarkojne nga qasja qe kane ne SEMS permes ID kartele.

  Pas nxjerrjes se fletepageses, studenti bene pagesen ne cilendo nga Bankat dhe pas kryerjes se pagesess ne Banke shkon ne Fakultetin perkates per te bere  konfirmimin e pageses tek Referenti, per cka e ka bere pagesen. Referenti regjistron semestrin e dyte ne SEMS !

   

   

    [email protected]

Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
28293031123
45 6 78910
11 121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567