Afati i provimeve (i plotesuar), Janar 2019


  Bazuar ne Rekomandimin e Senatit te Universitetit te Prishtines lidhur me organizimin e provimeve per afatin e Janarit/Shkurtit, ju njoftojme se provimet ne FIEK organizohen sipas orarit te perhershem te provimeve, duke llogaritur H1- 4 shkurt 2019.

  Provimet e H1 organizohen Sh1 ne oren 09
  Provimet e Ma1 organizohen Sh1 ne oren 12
  Provimet e H3 organizohen Sh3 ne oren 09
  Provimet e javes se katert organizohen me fillim ne oren 16:00.

  SEMS-i për paraqitje të provimeve do të jetë i hapur në datat 4 dhe 5 Shkurt 2019

  Asistentet e angazhuar obligohen te kujdestarojne ne provimet e lendeve ne te cilat kane angazhim, perderisa asistentet ne marredhenie te rregullt pune jane te njoftuar me orarin e kujdestarive.

  Semestri veror për vitin akademik 2018-2019, në UP, fillon me datë 25 shkurt 2019.




  * Provimi nga "Shkathtesi komunikuese" do te mbahet  te SH2 (kur edhe jane provimet nga "Ndermarresia" dhe "Menaxhimi i projekteve"

  * Fizika 2, mbahet Sh2 ne oren 14:00

Arkiva e lajmeve

«shkurt»
MaEnPrShDi
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728123
45678910