Vendim për studentët të cilët e kanë kaluar periudhën e lejuar të kohëzgjatjes së rregullt të studimeve

     

    Vendim për vazhdimin e kohëzgjatjes së afatit të diplomimit për studentët të cilët e kanë kaluar periudhën e lejuar të kohëzgjatjes së rregullt të studimeve në nivelin baçelor, master dhe doktoratë    Vendim-per-vazhdimin-e-kohezgjatjes-se-studimeve----.pdf


     

Arkiva e lajmeve

«nëntor»
MaEnPrShDi
28 293031123
4 5678910
111213 14 151617
18192021222324
2526272829301
2345678